2017

 Rozvrh cvičebních hodin oddílů  

oddíl lukostřelby            neděle      16,30 - 20,oo       Kappel                           
rodičů s dětmi                čtvrtek      17,oo - 18,oo      Palková, Floriánová,
                                                                                             Kluková,Šiborová

nejmladší žactvo            čtvrtek       16,oo - 17,oo      Žižlavská, Žižlavský
mladší žákyně                pondělí      17,oo - 18,oo      Brázdová, Musilová
žáci                                  úterý         17,oo - 18,oo       Hrabec  
                                         pátek
       16,oo - 17,oo        Hrabec

st. žákyně a dorky          pondělí     18,oo - 19,oo       Wágnerová, Musilová
ženy                                 pondělí     19,oo - 20,oo        Mácová, Frantová
    /sokolovna - jóga/        úterý        18,3o - 19,3o       Frantová, Palmová
                                         čtvrtek       19,oo - 20,oo       Mácová
rekondik                          pondělí      20,oo - 21,oo        Brázdová
stepy + bossu                   čtvrtek      20,oo - 21,oo        Brázdová
věrná garda                     středa        15,oo - 16,oo        Hendrichová, Mach
gymbaly /loutkový. sál/   úterý          19,3o - 20,3o       Jeřábková, Lubinová
                 /tělocvična/      středa      19,3o - 20,3o        Brázdová, Žižlavská
karate  /ZŠ Smíškova/     pondělí      18,oo - 19,3o       Jůza, Hrabcová
      /sokolovna-tělocv./     úterý        18,oo - 19,oo       Zemanová,Fialová
           /sokolovna-jóga/    středa       17,oo - 18,3o       Jůza
      /sokolovna- tělocv./    středa      17,oo - 18,3o        Jůza, Šikula
        /sokolovna- tělocv./  pátek       17,oo - 19,3o        Hrabcová, Fialová
        /sokolovna-jóga/      pátek        17,oo - 19,3o        Řezníček
dorost a muži                  úterý          19,oo - 20,oo        Knecht., M. Sláma
                                        
pátek          19,oo - 20,oo        Knecht, M. Sláma
muži - košíková              úterý          20,oo - 21,oo        Novotný
                                         pátek        20,oo - 21,oo        Novotný         

jóga                                 pondělí      17,45 - 18,45        Bahenská
                            pondělí      19,oo - 20,oo        Adamcová
                                         středa        19,oo - 20,oo        Adamcov
                                         čtvrtek       17,45- 18,45         Bahenská
                                         pátek         18,oo - 19,oo         Alexová     
břišní tance  /jóga/          úterý           19,3o - 21,oo          Mácová
pilates /jóga/                        pátek           19,15 - 20,15          Charvátová
taneční oddíl - junior
            /malý sál/             pondělí       16,0o - 20,oo         Slováková/Marvanová,

                                                                                              Pavlíčková
           /malý sál/              středa         16,3o - 20,oo        Slováková/Marvanová                                 
                            úterý          16,oo - 17,oo        Pavlíčková
                /jóga/               sobota          9,oo - 12,oo        Slováková

                         

Novinky

Březen

27.03.2017 21:08
4.3.         &n

VH T.J. Sokol Tišnov

23.02.2017 11:20
Valná hromada jednoty se uskuteční 29. března 2017 v 18.oo...

ÚRAZ - pojistná smlouva

15.05.2015 07:33
V případě úrazu platí nová pojistná smlouva ČOS s ČPP...