2017/18

 Rozvrh cvičebních hodin oddílů  

                       
rodičů s dětmi                čtvrtek         17  -  18          Pálková, Floriánová,
                                                                                             Kluková,Šiborová   

nejmladší žactvo             čtvrtek         16  -  17           Žižlavská, Žižlavský
mladší žákyně                 pondělí         17  -  18          Brázdová, Musilová
žáci                                   úterý            17  -  18          Hrabec  
                                          pátek
          16  -  17           Hrabec

st. žákyně a dorky           pondělí        18  -  19          Wágnerová, Musilová
ženy                                  pondělí        19  -  20           Mácová
    /loutkový sál/                úterý        18,3o - 19,3o       Palmová
                                          čtvrtek           19 -  20            Mácová
rekondik, stepy + bossu   pondělí          20  -  21           Brázdová
pilates Andrea Vlková     čtvrtek          20  -  21           Brázdová
věrná garda                      středa            15  -  16             Mach,  Sláma
gymbaly /loutkový. sál/    úterý             19,3o - 20,3o       Jeřábková, Lubinová
siluety      /tělocvična/       středa          19,3o - 20,3o        Brázdová, Žižlavská
karate  /ZŠ Smíškova/      pondělí           18 - 19,3o           Jůza, Hrabcová
      /sokolovna-tělocv./       úterý            18  -  19              Hrabcová,Fialová
           /sokolovna-jóga/      středa           17  - 18,3o       Jůza
      /sokolovna- tělocv./     středa            17 - 18,3o        Jůza, Šikula
        /sokolovna- tělocv./   pátek             17  -  19           Hrabcová, Fialová
        /sokolovna-jóga/        pátek             17 - 18             Řezníček
dorost a muži                    úterý                 19  -  20         Knecht., M. Sláma
                                          
pátek                 19  -  20          Knecht, M. Sláma
muži - košíková                úterý                 20  -  21          Novotný
                                           pátek              20  -  21          Novotný         

jóga                                   pondělí            17,45 - 18,45      Bahenská
                                 pondělí             19  -  20          Adamcová
                                          středa               19  -  20          Adamcov
                                          čtvrtek          17,45- 18,45       Bahenská
                                          pátek                18  - 19          Alexová, Vintrová     
břišní tance  /jóga/           středa                  20  -  21        Mácová
taneční oddíl - junior
            /malý sál/              pondělí              16  -  20         Pavlíčková,Marvanová

                                               úterý                16  -  18         Pavlíčková                                            
           /malý sál/               středa              16,3o - 20         Marvanová                               
                /jóga/                 sobota                  9  -  12          Slováková

lukostřelba  /velký sál/        neděle             16.45 -  20         Kappel

                         

Novinky

Říjen

04.10.2017 12:08
14.10.        ...

Pojištění úrazu

22.05.2017 15:07
Veškeré pokyny související s likvidací úrazu najdedte...